Gizlilik - SANATKAR.NET

Gizlilik

Gizlilik / Privacy

Sanatkar.Net © Copyright 2019 tüm haklarımızın saklı olduğunu belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan resimler haricindeki her türlü içeriğin tüm telif hakları sanatkar.net ‘e aittir.

Sanatkar.Net sitesinde yer alan tüm makaleler, grafikler, tasarım, ikonlar ve düzenlemelerimizin telif hakları çerçevesinde 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Saymış olduğumuz içerikler sitemizin izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz olduğunu özenle hatırlatırız.

Kullanımı yapılmak istenen içeriğimiz tarafımıza bildirildiğinde aldığımız pozitif karar ile yayınının yapılması mümkündür. Aksi halde izinsiz kullanımı veya kopyalanması yapılamaz.

Kullanıcıların sitemizde bulunan bilgiler, tanıttığımız ürünler, tanıttığımız kişiler, sanatçılar, sanatkarlar sebebiyle zarara uğradığı iddiasında bulunamaz ve sitemiz bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Sitemize erişen her kullanıcı yukarıda yazılmış olan kanuni yaklaşımı kabul etmiş olacaktır.